Тернополяни завдяки модернізації зможуть користуватись гарячою водою у будь-який час доби

Завдяки кредитним коштам у Тернополі може цілодобово бути гаряча вода. Окрім того, жителі зможуть сплачувати гроші за фактично витрачене тепло.Такі переваги слід очікувати городянам завдяки співпраці зі світовими та європейськими фінансовими установами.

Таким чином за кошти інвесторів у багатоквартирних будинках планують облаштувати так звані автоматизовані системи керування споживанням і підготовки гарячої води, завдяки яким жителі дому самостійно регулюватимуть кількість тепла, що надходитиме..

-          Це – перехід на зовсім іншу систему постачання теплоти в будівлі, яка дозволяє кожній будівлі окремо регулювати своє споживання в залежності від умов зовнішнього середовища і в залежності від побажань споживачів. Крім того, це буде облік. Прилад, влаштований разом, щоб ми вже могли виставляти наше побажання, скільки плата має бути споживачів в залежності від фактичного споживання, а не розрахунковим методом, як ми сьогодні це робимо. Крім того, це буде, ми сподіваємось все-таки, 24-годинна гаряча вода, - розповів у ефірі каналу ІНТБ директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак.

Також Андрій Чумак каже, технічно й сьогодні вони готові забезпечити цілодобовим постачанням гарячої води, однак фінансової спроможності, пояснює, у Тернополя поки що немає.

гаряча вода модернізація тепла вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі