У Тернополі розгортається черговий будівельний конфлікт з лайкою і погрозами

З криками, погрозами, з купою охоронців розпочалось будівництво «зупинки» з торговою точкою під вікнами будинку на Бандери, 47 сьогодні, 18 лютого.

Мешканці будинку проти будівництва, відстоюють зелену зону, натомість люди із сусіднього - «за». Підприємець же переконує, що має усі необхідні документи та дозволи. Незвична поведінка і охоронців фірми «Максима», що приїхали охороняти початок робіт.

Приміром, дехто з них переконує мешканців будинку №47, що їм  заплатили, щоб вони виступали проти.  Власне охоронці, як стверджують мешканці, штовхали та волокли голову будинкового комітету, що першим вийшов вранці до забудовників.

 На місце прибула група швидкого реагування. 

- Тут, коли будувався наш будинок, був старий будинок поруч, - розповідає 20хвилин мешканка Ольга. - І споживспілка тим людям, що лишили той будинок, заплатили за всі дерева, що лишились. Дали трикімнатну квартиру . Чи входить  ця територія в прибудинкову територію зараз чи ні, не знаю. І нам «впихають» сюди зупинку, хоча зупинка одна є вже поруч. Ми всі проти, тому що нам треба ніякого будівництва. А тут спеціально приварили лавку,  мовляв тут зупинка і крапка.  Тільки що зняли знак тролейбуса поблизу тієї зупинки. 

За словами голови будинкового комітету, боротьба за ділянку під вікнами розпочалась ще торік. 

- Це трапилось у 2014 році, в день розстрілу Майдану, - каже він. -  19 лютого  архітектура міськради зробила прив’язку даної ділянки під забудову магазину. Вони прикриваються  ще зупинкою громадського транспорту, але так, як зупинка є поруч, їхня мета - тільки побудувати магазин.Торік у травні почались роботи. Люди вийшли з обуренням. І те, що робітники тут нарили, загорнули руками,  і звернулись до міськради із зверненням. Отримали відповідь, що буде створена комісія і про результати буде нас повідомлено.

До цього часу, за словами голови комітету, ніякої  реакції і відповіді не було. Тож мешканці вважали, що у міськраді облишили ідею будівництва.  Однак два тижні тому прийшли робітники, і знову починають копати.

  - Ми вийшли знову з обуренням і звернулись знову, аби дали документи дозвільні, копію договору на оренду, на суборенду, щоб ми у судовому порядку  відстоювали зелену зону, - каже він. - Як ця ділянка відчужена стала, бо вони кажуть, що земля не належить до  нашої території, не знаю.  Ми знову написали звернення у міськраду. 

Тернопіль будівельний конфлікт погрози
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі