• Головна
  • Adobe вперше показала інтерфейс нового Photoshop CS6
18:30, 31 січня 2012 р.

Adobe вперше показала інтерфейс нового Photoshop CS6

Компанія Adobe Systems, провідний розробник програмного забезпечення для дизайну та поліграфії, вперше показала користувальницький інтерфейс наступної версії графічного редактора Photoshop.

Домінувати у новій графічній оболонці будуть темно-сірі кольори — така гама, вважають в Adobe, не буде відволікати увагу користувачів на елементи інтерфейсу.

Перший із серії відеороликів, що демонструють можливості нового «фотошопу», було викладено на офіційному YouTube-каналі. У двохвилинному кліпі показано процес редагування фотографії за допомогою плагіна Camera Raw 6 і наступної обробки у Photoshop.

Як розповів старший менеджер щодо «фотошопу» Брайан О'Ніл Х'юз, користувачі зможуть обирати з чотирьох відтінків інтерфейсу — від темного до світло-сірого (останній аналогічний до кольору у сучасній версії). За його словами, у шостій версії редактора також з'явиться функція Rich cursor support, яка дозволить швидко дізнатися діаметр пензля, його твердість і прозорість.

Представлена версія Photoshop увійде до складу «творчого» пакету Creative Suite 6 (CS6). Його вихід очікується у першій половині 2012 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...