Командир батальйону «Тернопіль» після тривалого лікування каже, що готовий знову їхати на передову

Українські воїни українським медикам. Медалі за лікування бійців АТО отримали лікарі Тернопільської комунальної міської лікарні №2. Таке нагородження проводиться вперше. Його ініціатор – командир взводу батальйону “Тернопіль” Степан Паскарик, який, перебуваючи на Сході України, отримав травму. Вилікуватись допомогли наші лікарі.

Степан Паскарик на передовій воював більше року. Каже, у березні 2015 його евакуювали через гострий панкреатит і відправили у Київську лікарню, де прооперували. Проте ускладнення дали про себе знати, тому повторне оперування зробили у Тернополі. Зараз Степан Паскарик почувається краще, стверджує, що готовий повертатися в зону АТО, передає TV4.

– З 23 березня 2015 року фактично я досі на лікарняному. Бачите, я то з одної лікарні в другу лікарню. Одна хвороба, там друга хвороба. І я думаю вже, трошки поправимо сили і будемо вже на передовій, – розказує командир батальйону «Тернопіль» Степан Паскарик.

П’ять медалей отримали п’ять лікарів Тернопільської комунальної міської лікарні №2 та працівники Тернопільського державного медичного університету стверджують: таких нагород не очікували.

– Це дуже велика нагорода. Тому що, як правило, лікарі в нас находяться в тилу. Вони не на передовій, на передовій більше працюють солдати. Але має бути міцний тил і тоді буде хороша передова, хороші солдати, – каже головний лікар Тернопільської комунальної міської лікарні №2 Віктор Кміта.

Фото: faktor.te.ua

Командир батальйону «Тернопіль» лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі