На Тернопільщині пронесли вкриту квітами труну із тілом воїна, який загинув від кулі снайпера (ФОТО)

На колінах зустріли ланівчани свого Героя – загиблого від кулі снайпера у зоні проведення антитерористичної операції командира відділення зенітно-ракетного взводу 1 механізованого батальйону 14 окремої механізованої бригади головного старшину КОВАЛЯ Юрія Вікторовича.

Над майданом звучало «Плине кача». Священики різних конфесій відправили поминальний молебень. Прощаючись із старшиною, люди вкрили його квітами. На руках побратимів відправився Юрій Коваль в свою останню дорогу до рідного дому. Святій землі його тіло буде передано завтра, 24 лютого. О 10.00 розпочнеться похорон Героя, повідомляє прес-служба Лановецької РДА.

На Тернопільщині пронесли вкриту квітами труну із тілом воїна, який загинув від кулі снайпера (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині пронесли вкриту квітами труну із тілом воїна, який загинув від кулі снайпера (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині пронесли вкриту квітами труну із тілом воїна, який загинув від кулі снайпера (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині пронесли вкриту квітами труну із тілом воїна, який загинув від кулі снайпера (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині пронесли вкриту квітами труну із тілом воїна, який загинув від кулі снайпера (ФОТО) (фото) - фото 1
Тернопільщина воїн загинув від кулі снайпера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі