На будівлі у центрі Тернополя хочуть намалювати велетенський портрет Кузьми

У Тернополі на будинку в центрі міста хочуть намалювати портрет лідера «Скрябіна» Андрія Кузьменка, який загинув у ДТП.

Про це у соцмережах повідомив радник міського голови Максим Черкашин.

«В деяких містах України назвали вулиці іменем Андрія Кузьменка, десь відкрили пам’ятник співаку. А талановито-активна тернопільська молодь пропонує ось так розмалювати одну з стін будинку в центральній частині міста. Наразі активісти цю ідею оформляють в проект і найближчим часом презентують його громаді міста та міському голові», – написав Черкашин.

При цьому не уточнив, про яких саме активістів йде мова.

У коментарях далеко не всі тернополяни в захваті від даної ідеї. Люди пишуть, що краще було б взагалі залишити в спокої згадану стіну.

Інші нагадують, що на ній планували намалювати портрет митрополита Андрея Шептицького, який би більше відповідав даній місцині, оскільки поруч розташована катедра.

Дописувачі додають,  що проект із портретом Шептицького так до кінця і не реалізували, оскільки жителі будинку виступили проти малюнку на стіні.

Виглядає, про те, що тепер на фасаді хочуть намалювати Кузьму, люди, які мешкають в даній будівлі та по сусідству, теж не здогадуються…

На будівлі у центрі Тернополя хочуть намалювати велетенський портрет Кузьми, фото-1 12728869_1042868115775600_1874722499186101103_n (1)
Кузьма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі