У Тернополі активістам не дозволили провести благодійний ярмарок

Зібрати кошти на лікування семирічного Русланчика Кравця, продаючи домашню випічку, хотіли тернопільські активістки. Однак в міській раді не дали дозволу на проведення благодійного ярмарку.

Звернення щодо проведення благодійного ярмарку в Тернополі активістка Оксана Бучковська написала 17 лютого, занесла у відділ звернень громадян міської ради.

–  Мені сказали згодом прийти у той же відділ, аби дізнатись результат. То там і сказали, що дозволу немає. Його просто не дали, - розповідає Оксана. 

А відмову навіть не прокоментували, пише “20 хвилин“. Сама активістка вже напекла пряників на запланований ярмарок, тож тепер хіба може продати їх бажаючим в інтернеті. А тим, хто хотів долучитися до випічки, чи вже напік печива, пропонує зробити аналогічно, або просто занести смаколики до хворого хлопчика у лікарню.

Провести ярмарок активістки хотіли 28 лютого біля магазину “Молоко”. Обіцяли збереження громадського порядку, та й кількість учасниць була обмеженою – до 10 людей.

Нагадаємо, семирічному Русланчику Кравцю потрібно 112 тисяч євро на пересадку кісткового мозку. Лікарі дали буквально кілька тижнів на збір коштів, аби лікування було ефективним.

Усім тим, хто бажає долучитися до фінансування лікування хлопчика, нагадуємо реквізити:

Картка ПриватБанку 5168 7573 0078 5617 (гривнева)).
Додаткова інформація за телефонами:
097-663-12-60 – мати Кравець Марія
097-149-05-35 – батько Кравець Юрій

Тернопіль благодійний ярмарок хвора дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі