Тернопільська міська рада почала продукувати беззмістовні відписки на петиції

Забезпечити центральні вулиці міста безкоштовним доступом до бездротового інтернету запропонував міській владі Антон Петрусевчи.

Відповідну петицію він зареєстрував 29 грудня, вона набрала необхідну кількість підписів.

"Коли турист приїжджає в Тбілісі, йому пропонується законектитись до безкоштовної wi-fi-мережі, що має назву “Tbilisi loves you”. Як ви думаєте, наскільки великі шанси, що людині це сподобається і вона захоче повернутись сюди ще раз? Правильно – великі. Тому безкоштовний вай-фай на центральних вулицях та площах міста не така вже й безнадійна ідея.У Тернополі не так вже й багато місць з саме безкоштовним і якісним вай-фаєм.Пропоную вирішити цю проблему. І туристи будуть раді і жителі безмежно вдячні", – написав Петрусевич.

І ось на сайті мерії з’явилася відповідь. Тільки дана відповідь подана в стилі "ні про що". Чи встановлять безкоштовний wi-fi у центір Тернополя з неї годі зрозуміти.

Якщо міська влада не планує цього робити, то варто було це чітко сказати, і пояснити, чому.

Натомість в мерії спромоглися лише на відписку за підписом заступника міського голови з питань Володимира Дідича.

"Ваше звернення щодо місць безкоштовного інтернету в м. Тернополі розглянуто управлінням транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради спільно з комунальним підприємством "Тернопіль Інтеравіа" та повідомляємо наступне. 
На даний час безкоштовні точки доступу до WI-FI інтернету розміщено на території парку Т.Г.Шевченка (4 точки доступу), парку «Топільче» (2 точки доступу), парку «Національного відродження» (1 точка доступу), витрати за обслуговування та оплату використання частот взяло на себе КП ТМР «Тернопіль інтеравіа». Карта покриття: goo.gl/3xMVct. 
Також безкоштовний доступ надає компанія «Інтертелеком» у тролейбусах міста Тернополя, більш детальнішу інформацію про це може надати КП «Тернопільелектротранс». 
Окрім того, тернополяни та туристи можуть практично у всіх закладах громадського харчування, торгових центрах та інших публічних місцях скористатись якісним та безкоштовний доступом до Інтернету. 
Щодо перспективи розширення мережі безкоштовних точок доступу інформуємо: 
КП ТМР «Тернопіль Інтеравіа» додаткових замовлень на даний момент не отримувало. За умови фінансування підприємство має технічну можливість, а також необхідний досвід, щоб розширити мережу безкоштовних точок доступу до мережі Інтернет. Також ми відкриті до співпраці з Інтернет провайдерами та Тернопільською міською радою для реалізації спільних соціальних проектів. 
Для прорахунку витрати на обладнання та монтаж однієї точки доступу - від 7000грн. разових витрат (Wi-Fi роутер, оптичний канал передачі даних, живлення, медіа-конвертори, навісний ящик для розміщення обладнання, кріплення та ін.), окрім того щомісячні орієнтовні витрати за Інтернет для кожної точки доступу на відкритій території- від 200 до 2000грн (залежно від швидкості з’єднання) також щомісячні додаткові витрати за оплату використання радіо-частоти для кожної точки доступу – 400 грн", – сказано у відповіді. 

wi-fi петиція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі