У Тернополі провели в останню путь бійця Михайла Думанського, який помер у зоні АТО

24 лютого Тернопільщина в жалобі за двома бійцями. Один з них, стрілець-зенітник, Михайло Думанський був тернополянином. Поховали Михайла сьогодні близько обіду на Микулинецькому кладовищі.

Спочиватиме він біля інших бійців АТО, на Алеї героїв. Нагадаємо, помер він 19 лютого, в Крематорську, під час несення служби. Попрощатися востаннє з тернополянином прийшли його рідні, друзі, знайомі та просто небайдужі жителі міста. Останні кажуть, вшанувати бійців, які загинули на Сході обов’язок кожного, передає ІНТБ

МИРОСЛАВА: «І ми повинні всі пам’ятати і молитися за них, не тільки кожен повинен пам’ятати про себе, а кожен повинен пам’ятати того солдата, який віддав своє життя. Вшановувати і поважати його родину, батьків, які виховали таких патріотів нашої держави і дуже прикро, що дуже мало людей на похороні. В такий час завжди люди повинні приходити і вшанувати таку людину, бо це остання дорога солдата, який відійшов від нас у вічність».

В це й же день, в Ланівцях поховали ще одного бійця, Юрія Коваля, який загинув від кулі снайпера, під Мар’їнкою. Вчора, тисячі ланівчан, стоячи на колійнах, зустрічали авто з тілом Юрія, скандували «Герої не вмирають» та «Вічна пам’ять»

 «Дуже хороший сім’янин, батько, дуже хороша людина. Двоє діток залишилося, 5 років дівчинка і в 5-му класі. Казав, якщо не я, то хто, хто захистить моїх дітей? От з такими словами він пішов».

Тернопіль боєць Михайло Думанський зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі