Олег Барна: Виборці мають змінити свої стереотипи щодо кандидатів в депутати

"Якщо я буду в коаліції, то працюватиму тільки на користь України і народу. Якщо коаліція виноситиме рішення, які суперечитимуть інтересам держави, то я буду першим, хто її буде розганяти". Про це в ефірі телеканалу «Рада» сказав народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна.

«Я, як народний депутат, голосую відповідно до своїх переконань за закони, які потрібні Україні та народу. Я виконую свою функцію, як обраний народом депутат, а саме моїми виборцями з трьох південних районів Тернопільської області: Чортківського, Борщівського і Заліщицького. Я звітний перед своїми виборцями і перед Богом. Коаліцію повинні формувати істинні патріоти, а коаліційна угода має формуватись тільки з двох пунктів:

1) народний депутат виконує свої повноваження відповідно до прийнятої ним присяги;

2) служити народу і Україні», - сказав народний депутат Олег Барна.

Парламентар наголошує, що нардепи з «Опозиційного блоку», «Відродження», які цілий рік критикували діяльність  уряду, а потім не проголосували за його відставку, повели себе негідно як представники народних інтересів.

«Якщо депутат не виконує присягу, яку він складав, то хай йде на Майдан і  люди дадуть оцінку його роботі. Він повинен звітувати щодо виконання власних обіцянок. Владу легше переобрати, ніж постійно її критикувати. Майдан потрібний не на вулиці, а в головах людей. Виборці мають змінити свої стереотипи щодо кандидатів у депутати. Потрібно обирати тих людей, яких виборці знають, яким довіряють, і в яких вони впевнені, а не тих, хто вміє гарно говорити чи красиво виглядає», - зазначив депутат.

барна депутати виборці народ України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі