• Головна
  • Цієї неділі на Тернопільскому летовищі відбудуться змагання для любителів швидкої їзди, драйву та адреналіну
16:15, 25 лютого 2016 р.

Цієї неділі на Тернопільскому летовищі відбудуться змагання для любителів швидкої їзди, драйву та адреналіну

Вже цієї неділі, 28 лютого, на злітно-посадковій смузі Тернопільського летовища відбудуться відкриті змагання для любителів швидкої їзди, драйву та адреналіну.

Як розповідає заступник голови правління громадської організації “Стрітер Тернопіль” Олександр Чурілов, ініціатором змагань з “Швидкісного спринту” у Тернополі є громадська організація “Стрітер Тернопіль”.

– Якщо Вам набридли сірі будні, хочеться адреналіну та драйву, будемо раді бачити усіх на змаганнях з “Швидкісного спринту. На глядачів очікує цікаве видовище, яскраві та потужні автомобілі, багато адреналіну, весела тепла та дружня атмосфера! – запрошує усіх охочих пан Олександр.

Олександр Чурілов ознайомив нас із регламентом змагань, який виглядає наступним чином:
Тренувальні заїзди розпочнуться о 10.00, кваліфікаційні заїзди – з 14.00, фінальні проходитимуть з 14.30 до 17.00. Після чого о 17.00 – 18.00 за результатами заїздів та підрахунку результатів відбудеться нагородження переможців. Загалом буде розіграно 18 кубків у шести класах.

До тренувальних заїздів будуть допущені технічно справні автомобілі, які пройшли попередню реєстрацію на участь за посиланням

– Прийняття заявок на реєстрацію завершиться о 12.00 год. у день проведення змагань. Самі класи підібрані таким чином, щоб між собою змагалися приблизно одинакові по рівню потужності автомобілі. При цьому клас, у якому буде виступати учасник, буде залежати від об’єму двигуна з врахуванням додаткових опцій автомобіля, таких як наявність компресору чи турбіни, роторного двигуну, закису азоту, повного приводу, спеціальних шин, що автоматично переносить учасника у вищу категорію, – розповідає заступник голови правління громадської організації “Стрітер Тернопіль”. – Ми очікуємо пілотів не лише з Тернополя та області, а й інших міст, зокрема Луцька, Львова, Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівців, Вінниці.
До слова, як зазначив Олександр Чурілов, змагання є відкритими, отож будь-який бажаючий водій на власному авто, може скористатися чудовою нагодою випробувати свої сили та власну майстерність, сплативши внесок за участь у змаганнях.

– Хочу звернути увагу водіїв-автолюбителів стокових автомобілів українського та т.з.”вітчизняного” виробництва, які мають наміри прийняти участь у змаганнях. За вашими побажанням організаторами передбачений окремий клас – “Класика” у випадку достатньої кількості реєстрації осіб у даній категорії.

Якщо в класі не набереться принаймі три учасники, клас вважатиметься таким, що не відбувся, але учасники зможуть за бажанням взяти участь у іншому класі, але не нижчому за свій. Також кожен учасник має право брати участь в декількох класах, сплативши стартовий внесок за кожен клас, в який подає заявку.

На одному авто дозволяється приймати участь декільком учасникам.
Нагадуємо, що попередня реєстрація проходить за посиланням.

– Загальна довжина підготованої нами траси складає 3700 метрів, зі смугами перешкод. Для більшої зацікавленості глядачів та відчуття духу суперництва змагання проходитимуть у парних заїздах.

На переможців очікують нагороди, кубки та грошові винагороди. Все у ваших руках!, – розповідає like пан Олександр.

Організатори розраховують, що глядачі, як і пілоти, отримають незабутні враження, адже це вже не перший захід громадської організації “Стрітер Тернопіль” у даному напрямку.

Нагадуємо: місце проведення – злітно-посадкова смуга Тернопільського летовища (в’їзд зі сторони 5км).
Початок о 12 годині.
Вартість входу – 20 грн з людини.

Цієї неділі на Тернопільскому летовищі відбудуться змагання для любителів швидкої їзди, драйву та адреналіну (фото) - фото 1

Цієї неділі на Тернопільскому летовищі відбудуться змагання для любителів швидкої їзди, драйву та адреналіну (фото) - фото 1

#Швидкісний спринт Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...