На Тернопільщині затримали авіаконтрабандистів

У Кременецькому районі викрили контрабандистів, які літаком планували доставити до Польщі цигарки.

Про це звітує Держприкордонслужба.

У відомстві запевняють, що вели копітку та системну роботу по пошуку ймовірних місць злету та посадки літаків контрабандистів. Заходи тривали у тісній взаємодії з прикордонниками Республіки Польща, при цьому відбувався оперативний обмін інформацією.

Проведена робота дала позитивний результат.

В рамках кримінального провадження оперативно-розшукові підрозділи Західного регіонального управління з залученням мобільної застави в Кременецькому районі Тернопільської області затримали літак Ан-2. Ним порушники планували перемістити в Польщу велику кількість тютюнових виробів.

Операція тривала не один день, адже порушники декілька разів міняли місце злету. Також були виявлені і чоловіки, які, ймовірно, причетні до порушення, та 2 автівки.  Деякі з громадян після викриття спробували втекти з місця, однак це їм не вдалося, прикордонники їх затримали.

В літаку та автівці прикордонники виявили загалом близько 70 ящиків з сигаретами.

Про дане затримання українські прикордонники оперативно повідомили своїх польських колег, аби ті провели пошуки на своїй території, адже після затримання стало відоме приблизне місце доставки сигарет.

В даний час на місці працює оперативно-слідча група СБУ та Держприкордонслужби.

контрабанда цигарки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі