Олег Барна: "Треба провести демонополізацію авіаперевезень пасажирів"

До Антикорупційного комітету поступило звернення від народних депутатів Олега Осуховського та Юрія Савчука щодо порушення проведення конкурсу на посаду директора ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль». Про це повідомив народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна.

«Комітет протидії з корупцією вирішив заслухати учасників конкурсу. Вислухали колишнього в.о. директора «Борисполя» Євгена Дихно, який опротестовував те, що його не включили до конкурсу. Керівник ГО «Люстрація», який є помічником народного депутата Олега Осуховського, теж заявив про порушення процедури оголошення конкурсу. Коли почали обговорювати діяльність попереднього керівництва Євгена Дихно, було очевидно, що з оголошених і оприлюднених фактів керівником поверх 90% обслуговування пасажирів припадає на авіакомпанію «Міжнародні авіалінії України, яку представляє олігарх Коломойський», - розповів народний депутат.

Олег Барна зазначає що питання, яке він порушував ще рік тому стосовно демонополізації авіаперевезень в Україні колишнім виконуючим обов’язки директора Євгеном Дихно не було вирішено.

«Представник авіакомпанії «Українсько-середземноморські авіалінії» надав документи, які свідчать, що попереднім керівництвом «Борисполя» тарифи на обслуговування пасажирів щодо авіакомпанії «Українсько-середземноморські авіалінії» були вдвічі завищені, ніж щодо інших авіаперевізників, чим ставили в нерівні умови всіх авіаперевізників і лобіювали інтереси саме МАУ. Тому будемо готувати звернення в правоохоронні органи, Національне антикорупційне бюро щодо діяльності попереднього керівництва «Борисполя» в контексті неправильної антимонопольної діяльності і нерівних тарифів щодо обслуговування пасажирів», - сказав політик.

«Потрібно звернути увагу уряду на тому, щоб провести демонополізацію галузі. Українські пасажири повинні користуватися доступними тарифами на авіаперевезення. Це можливо лише за здорової рівної конкуренції. Необхідно ліквідувати монополію з ринку авіаперевезень в Україні», - наголосив Олег Барна.

Барна демонополізація авіаперевезень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі