Тернопільський військовий про пільги: “сім’ї тих, хто перебуває в полоні чи пропав безвісти, поза статусами”

Минає річниця з часу виведення українських військ з Дебальцевого, де полягло близько двох сотень військовослужбовців. Голова Тернопільської обласної спілки учасників АТО Володимир Малишевський розповів про деталі тих подій та сьогоднішнє становище бійців.

- Це все, що відбувається на території нашої країни не може бути марно, - каже Володимир Малишевський. - Так сталось, що більшість теперішніх подій будуть затавровані сльозами. Докладено багато зусиль, щоб Дебальцеве, в боях за яке я брав участь, було територією України. Обороняли його більше півроку, чимало військовослужбовців полягли. Дивно, що це відбувалось під час дії так званих мирних Мінських угод. Наразі багато чого замовчується, але історія все розставить на місця.

За словами бійця, в свідомості народу повинні закарбуватися не кількість, а патріотизм, відданість та самопожертва - їх під Дебальцевим було багато. Пригадує, як воював з Дмитруком Сергієм, якого на днях  випустили з полону. Це сталось на одному з постів, де його і захопили - пройшло майже 15 місяців, пише 20 хвилин

 - Соціальні пільги, які зараз в нас є, не покривають того ризику, - продовжує боєць. - Взяти до прикладу тих, хто перебуває в полоні чи пропав безвісти - їхні сім’ї поза статусами. Замість того зараз "ламають голову" над амністією бойовикам та автономією. Навряд чи мої побратими гинули за це. На жаль наше суспільство йде в протилежному шляху. Не шанують, не бачать, не розуміють… І навряд будуть розуміти тих, хто побував в пеклі. Це видно по багатьох подіях, навіть тих, що відбуваються в Тернополі.

Тим не менше, військовий зазначив, що патріотичний настрій у бійців не змінився. Вони продовжуватимуть боротися за кожну усміхнену дитину, яка пише їм листа, за кожну бабусю, яка віддає останню пенсію волонтерам, адже любов та підтримка - це найцінніше, що у них є.

Тернопільський військовий пільги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі