У торговельному центрі Тернополя продавчиня привласнила 25 тисяч гривень

Статтю 191 Кримінального кодексу України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем тернопільські поліцейські інкримінують 26-річній продавцю-консультанту одного з торгових закладів обласного центру. Молода жінка поклала до власної кишені частину грошей, які мала сплатити за оренду.

До правоохоронців звернулася приватний підприємець, що орендує торговий зал в «Подолянах». Жінка заявила, що з каси її  магазину одна з працівниць крала кошти. В процесі досудового розслідування з’ясувалося, що  жителька Франківщини, володіючи мережею магазинів з реалізацію посуду, вирішила відкрити торговий заклад  в Тернополі. Орендувала приміщення, завезла товар, найняла працівників. Одній з продавців довірила оплачувати  орендну плату. Та через півроку отримала лист від орендодавців, де останні просили ліквідувати заборгованість. Сума була чимала - майже двадцять п’ять тисяч гривень.

Бухгалтер підприємства, провівши фінансову ревізію в магазині, з’ясувала -продавець справно брала з каси суму, потрібну для сплати оренди, проте платила не все. За один місяць привласнила понад сім тисяч гривень, за інший – трохи більше шести тисяч. Загалом за чотири місяці поклала до кишені майже 25 тисяч гривень.

Намагаючись уникнути відповідальності, тернополянка спочатку заперечувала свою причетність до заволодіння грошима. Та доказів виявилося достатньо, аби підозрюваній оголосити підозру. Сьогодні жінка не тільки співпрацює зі слідством, а й частинами повертає крадене. Досудове розслідування триває.

Торговий центр Тернопіль продавчиня 25 тисяч гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі