• Головна
  • У грудні в дитсадках Тернополя дітей таки недогодовували
11:00, 29 лютого 2016 р.

У грудні в дитсадках Тернополя дітей таки недогодовували

У дитсадки Тернополя у грудні 2015 року продуктів харчування доставляли значно менше, ніж передбачалося.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив депутат міськради Петро Ландяк з посиланням на результати перевірки фінінспекції.

При цьому виявилося, що окремих продуктів доставили лише на 15% від норми.

"Отримав відповідь від фінансової інспекції в Тернопільській області, датовану 22 лютого ц.р. , в якій наведено інформацію про отримані продукти харчування дитячими закладами міста в грудні 2015 року. Згідно цієї інформації молока в грудні завезли 6104л, при плані 16667л, або лише 36% ,і це відповідає отриманій мною інформації про те ,що молоко завозили лише до 10 грудня; сиру кисломолочного (творогу) завезли 361 кг при плані грудня2500кг, що становить 14.4% ; масла тваринного завезли 908кг, при плані 1667кг, або 54,5%. Тобто з цих цифр ми бачимо проблему із забезпеченням дитячих садочків молокопродуктами. 

Хліба і батона ,згідно інформації спеціалістів фінансової інспекції , завезли 92% плану, хоча по інформації декількох (!!!) завідуючих садочками хліб завозили протягом місяця, а виписували лише до 10 грудня, а решту мали виписати в січні, фактично його не допоставляючи. Тому не зрозумілі мені цифри по хлібу, так як спеціалісти фінансової інспекції мають керуватись документами. Аналогічне питання відносно м’яса, якого також нібито завезли 85% до плану. Дивно, адже відповідальна за харчування посадова особа одного із садочків мені стверджувала, що у її заклад м’яса в грудні не завозили взагалі", – написав депутат.

Цікаво, чи відреагують на такі порушення правоохоронні органи.

#дитсадки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...