З 2 березня дорожчає проїзд у тролейбусах. Обурені тернополяни шукають альтернативу

Вартість проїзду зросте на 50 коп. через збільшення оплати за електроенергію. Тернополяни від таких змін не в захваті, проте кажуть, що все таки платитимуть 2 грн. Нагадаємо, проект рішення "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів електричним транспортом у Тернополі" прийняли в середу, 24 лютого на виконкомі Тернопільської міської ради.

На пільговиків ці нововведення ніяк не впливають. Окрім цього, для учнів та студентів тариф залишається той самий - 1 грн.

– Я тролейбусом не користуюсь, надаю перевагу маршрутці, - каже “20 хвилин” тернополянин Олексій Грошко. - Звісно, що будь-яке підняття цін завжди обурює. От коли в маршрутках піднімуть вартість проїзду, тоді і я обурюватимусь. Але це нічого не дасть, люди ж все одно платитимуть тих 2 чи 4 гривні. Бо пішки ходити вони не почнуть. А таксі занадто дорога альтернатива.

Тернополянка Лариса Шевчук каже, що зростання тарифів було очікуваним і розуміє чому проїзд у тролейбусах тепер коштуватиме 2 грн. Якщо зростає ціна на електроенергію, то відповідно і зростає вартість проїзду у електротранспорті, - каже жінка. 

- Вони могли у пільговиків обмежити, або по 1 гривні зробити проїзд для них. Тобі може і не прийшлось б піднімати до 2 гривень. Але як є так є. Все одно люди і далі їздитимуть у тролейбусах,  - додає вона. Такої ж думки ще з десяток тернополян. Серед 40 опитаних людей практично усі обурюються підвищенням тарифів, але від проїзду у тролейбусах не відмовляться, бо це все таки дешевше, аніж проїзд у маршрутці.

Подорожчання проїзд у тролейбусах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі