Україна лідирує за кількістю жертв морозів серед європейських країн

В Україні близько тисячі осіб були госпіталізовані з травмами, які викликано переохолодженням і обмороженням.

Жертвами морозів, що встановилися в Європі на початку тижня, стали 112 людей, більше половини з них — українці. Напередодні повідомлялося про 60 загиблих.

Значна частина смертей припала на Україну, де загинули 63 людини. Ще близько тисячі осіб були госпіталізовані з травмами, які було викликано переохолодженням і обмороженням. Температура повітря досягала тут мінус 32,5 градуса за Цельсієм.

Більше десяти осіб стали жертвами холодів у Польщі. За даними місцевої влади, у більшості смертельних випадків мова йде про безпритульних, як правило п'яних, які намагалися сховатися у неопалюваних приміщеннях - повідомляє zn.ua.

Не менше шести осіб загинули у Сербії, ще 11,5 тисячі опинилися відрізаними від доріг. 12 осіб було врятовано із заметів рятувальними вертольотами.

У багатьох країнах висота снігових завалів сягає п'яти метрів, частина населених пунктів залишилася без електрики. Через холоди припинили роботу освітні та медичні установи, громадський транспорт. Увечері 1 лютого через снігопади закрився аеропорт столиці Чорногорії «Подгориці».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі