"Самопоміч" хоче почути позицію Барни щодо виділення 3 тисячі гектарів лісів на Бережанщині

Голова фракції Об'єднання "Самопоміч" в Тернопільській обласній раді Віталій Фидрин звернувся із депутатським зверненням до голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни щодо роз'яснення офіційної позиції обласної адміністрації в питанні виділення мисливських угідь площею 3 тисячі 176 гектарів мисливському господарству "Вепр" на території Бережанського району.

На засіданні сесіЇ 10 лютого завдяки принциповій позиції депутатів Тернопільської обласної ради від "Об'єднання "Самопоміч" вдалося зупинити прийняття суперечливого рішення. Проектом пропонувалося великий лісовий масив передати в користування на 40 років громадській організації "Мисливське господарство "Вепр".

Проти прийняття цього сумнівного рішення виступив заступник голови обласної ради, представник "Самопомочі" Любомир Крупа.
⁃ За інформацією, яка надійшла до мене від представників громадських організацій Бережанщини, позиція громадськості щодо цих мисливських угідь неоднозначна, - каже Крупа. Є люди, які категорично виступають проти передачі угідь у приватні руки. Виникають питання доступу громадян до цих угідь, є сигнали, що в останні роки там безконтрольно відстрілюються тварини. Водночас громадська організація, якій на безконкурсній основі пропонується надати ці угіддя на 40 років, фактично створена "з коліс" - в березні 2014 року.

"Рішення дуже сумнівне, - пояснює позицію фракції Віталій Фидрин. По-перше, дана площа вилучається з користування державного лісомисливського господарства. По-друге, на частині площі знаходиться природний заказник місцевого значення "Поточани". Попередник Барни на посаді голови ОДА Олег Сиротюк у 2014 році звернувся з листом до обласної ради з пропозиціями надання цих угідь в корикористування "Вепру". Тепер ми хочемо почути позицію голови ОДА Барни С.С. чи підтверджує він таку позицію органу державної влади, чи відкликає лист попередника".

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі Віталій Фидрин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі