• Головна
  • Через мороз тернопільським школярам продовжили канікули
09:00, 4 лютого 2012 р.

Через мороз тернопільським школярам продовжили канікули

Тернопільським школярам продовжили канікули. У понеділок, шостого лютого, учні загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів міста до школи не підуть. Дитсадки працюватимуть у звичайному режимі.

Вимушені канікули, згідно наказу управління освіти і науки від тридцятого січня цього року, триватимуть доти, поки температура не підвищиться і становитиме менше двадцяти градусів морозу. Чи відновлять навчання з понеділка у школах районів області, вирішуватимуть на місцях, кажуть в управлінні освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Учнів проце попередньо повідомлять класні керівники.

Продовжити незаплановані канікули для учнів шкіл та позашкільних закладів Тернополя змусив холод. Найближчими вихідними і з початку наступного тижня підвищення температури синоптики не прогнозують.

- Зважаючи на те, що є державою передбачені санітарні правила влаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, де чітко є посилання на те, що при температурі нижче 20 градусів морозу органом місцевої виконавчої влади приймається рішення про тимчасове призупинення навчання учнів ,- каже Леонід БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя.

Як учні наздоганятимуть пропущене, коли вимушені канікули закінчаться - нульовими уроками, залишатимуться після уроків, вчитимуться вихідними, чи за ущільненим графіком - поки невідомо.

-По кожній з дисциплін буде прийматися відповідне рішення і буде вреульовано навчально-виховний процес таким чином, щоб діти наздогнали пропущений матеріал.  Це буде вже вирішуватися безпосередньо в кожному навчальному закладі.

Температурний режим підтримують у порожніх класах шкіл на рівні чотирнадцяти-шістнадцяти градусів. Відновити навчання у школах та позашкільних закладах обіцяють як тільки спадуть морози і на вулиці потепліє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...