• Головна
  • Ex.ua закрили на вимогу США — ЗМІ
15:00, 4 лютого 2012 р.

Ex.ua закрили на вимогу США — ЗМІ

Закриття Ex.ua було демонстративним жестом української влади після візиту очільника Мінфіну Валерія Хорошковського до США, метою якого є отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду.

Про це виданню ZN.UA розповів високопоставлений співробітник міністерства внутрішніх справ.

"Якби міліція хотіла закрити піратські канали, то давно б це зробила, разом з ринком "Петрівка", сотнями інших інтернет-сайтів. Просто закрити саме Ex.ua США вимагають уже два роки", — відзначило джерело.

"Але жоден генерал не зацікавлений у захисті авторських прав закордонних правовласників, оскільки це його особиста стаття доходу. У цьому разі можна сказати, що міліція душею була з народом, що протести та блокування сайтів стали зручним приводом, який дав керівництву МВС змогу послатися на суспільний резонанс і швидко відновити роботу Ex.ua", — додав він.

Нагадаємо, 31 січня цього року працівники Міністерства внутрішніх справ вилучили 200 серверів сервісу зберігання інформації EX.UA у рамках кримінальної справи щодо порушення авторських та суміжних прав. Усі факти користувачі інтернет пов'язують з DOS-атаками – відповіддю на закриття файлобмінника EX.UA.


Наразі відкликано заборону на використання доменного імені – работу сайту частково відновлено.
Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...