Перемоги Олени Підгрушної: час допомагати тернопільському біатлону

Тернопільська обласна рада докладатимемо зусиль для створення нової траси та стрільбища у селі Підгороднє під Тернополем.

Про це заявив голова Тернопільської обласної ради (президент обласної федерації біатлону) Олексій Кайда під час зустрічі з триразовою чемпіонкою Європи з біатлону Оленою Підгрушною. 

«Ми горді з того, що Тернопільщина виховує чемпіонів. Наша біатлонна школа віддавна славиться не лише в Україні, а й у світі. І цьогоріч наші біатлоністки вдало виступили на чемпіонаті Європи у Словаччині. Надзвичайно приємно, що тернопільська спортсменка Олена Підгрушна показала справжній спортивний дух і найкращі результати. Її успіхам, успіхам команди, переконаний, радіє вся Україна. Тернопільська обласна рада і надалі опікуватиметься модернізацією та реконструкцією біатлонної бази у Підгородньому. У минулому році ми попрацювали над поліпшенням траси, відремонтували та привели до належного рівня житлові та побутові приміщення, де мешкають спортсмени. Надалі докладатимемо зусиль для створення нової траси та стрільбища, щоб наша біатлонна база отримала сучасний світовий рівень. Працюємо над втіленням великого інвестиційного проекту. Вважаю, що тернопільські біатлоністи мають тренуватися у відповідних умовах. Своїми спортивними здобутками вони вже вкотре це довели». – заявив Олексій Кайда.

Як зауважила Олена Підгрушна, золоті медалі – це, передусім, наслідок її багаторічної праці, докладених зусиль та тренерського піклування – повідомляє ЗІК.

«Тепер ми можемо тренуватись, не ризикуючи отримати травми на попсутій доріжці. Тим паче, нормальні умови для праці є, безперечно, запорукою майбутніх спортивних звершень», – сказала біатлоністка.

Нагадуємо, що на чемпіонат Європи з біатлону в Осрблі (Словаччина) 28 січня, вихованка тернопільської біатлонної школи Олена Підгрушна посіла перше місце у спринті, наступний день приніс їй ще одну перемогу у гонці переслідування. 2 лютого, найсильнішою в естафеті серед жінок стала українська команда, у складі якої була і тернопільська спортсменка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі