• Головна
  • У Тернополі планують створити центри первинної медико-санітарної допомоги
10:00, 5 лютого 2012 р.

У Тернополі планують створити центри первинної медико-санітарної допомоги

У Тернополі планують створити нові медичні підрозділи — центри первинної медико-санітарної допомоги, в яких працюватимуть лікарі загальної практики сімейної медицини.

Останні прийдуть на зміну дільничних лікарів поліклінік, яким запропонують перепрофілюватися. Проте за чий кошт — наразі невідомо.

Водночас, згідно зі стратегією реформування, створено і буде вдосконалюватися три медичних заклади — лікарня планової допомоги, лікарня швидкої допомоги і лікарня відновного лікування на базі існуючих другої, першої і третьої лікарень, відповідно - пише "Місто".

— Сьогодні структура закладів охорони здоров’я в Тернополі є громіздкою і затратною, — зазначив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Ростислав Левчук. — Тому вона потребує реформування відповідно до вимог і фінансування, яке має місто на 2012 рік.

До слова, з Держбюджету на делеговані повноваження у сфері медицини в Тернополі не додано у 2012 році 23 мільйони гривень. Для порівняння, минулорічне недофінансування становило 9 мільйонів гривень. Реформування медицини, за словами чиновників, спрямоване на ліквідацію дублювання функцій міськими і, в тому числі, обласними медустановами та частково вирішить проблему з робочими місцями для молодих спеціалістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...