• Головна
  • «Не готові платити за світло» – тернополяни про зростання тарифів на електроенергію
15:00, 6 березня 2016 р.

«Не готові платити за світло» – тернополяни про зростання тарифів на електроенергію

Ціни на електроенергію знову зросли. З 1 березня жителі міста, які використають до 100 кВт/год у місяць платитимуть по 57 копійок за кВт/годину це разом із ПДВ.

До цього сплачували по 45,5 копійок. Для сільських жителів діють такі ж тарифи, як і для міських, але лімітований обсяг споживання для них, як і тепер – на 50 кВт-год більше, ніж для міських жителів. Як до чергового зростання тарифів поставилися люди - у відео TV4.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #зростання тарифів на електроенергію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...