На півтори години запізнилася на концерт до Тернополя Тамара Гвердцителі

Але незважаючи на це, глядачі залишилися надзвичайно задоволеними її виступом. Та й сама співачка сказала, що залишила у Тернополі частку своєї душі.

— Доброго вечора, дорогі друзі! — привіталася російською грузинська примадонна. — Я приношу вибачення. Моя затримка сталася через надзвичайно складні погодні умови. Але тепер я віддам себе для вас сповна і буду співати як ніколи перед тим.

Такі теплі слова Тамари Гвердцителі розвеселили публікуі всі почали голосно аплодувати. Хоча співачка запізнилася на свій концерт на півтори години. Замість 19.00, він розпочався о 20.30

Відбувся виступ грузинської народної співачки Тамари Гвердцителі 5 лютого в "Березолі". Весь концерт пройшов на піднесеному настрої. Перед кожною піснею вона робила невеликий вступ і розповідала кому чи чому посвячує свою пісню. Більшість пісень були про любов.

— Я знаю, що у неї досить складне особисте життя. Вона двічі була заміжня і знову розлучилася, — каже тернополянка Олена Чурілова (65 р.). — Тому бажаю їй, щоб у неї все наладилося. Сімейного їй щастя та благополуччя!

Виходила Тамара Гвердцителі на сцену двічі — перший раз в образі грузинської співачки вона виконала декілька пісень грузинською, російською та навіть українською мовою. Другий раз вона перевдягнулася і вийшла в якості французької виконавиці. Всі пісні другої частини концерту були пронизані французьким шармом. ї хоч не всі глядачі могли зрозуміти слова, Гвердцителі сказала, що ці пісні не потребують перекладу, бо вони одкаково близькі кожному.

— Музика не має кордонів, адже вона належить усім людям, — додала вона.

Останньою піснею грузинської примадонни на концерті була пісня "Віват, король". Після цього вона уже хотіла завершувати концерт, але зал довго аплодував і просив "на біс".

Тамара Гвердцителі погодилася. І виконала композицію "Арго".

— Мені дуже сподобалося ваше чудове місто, сьогодні був незабутній концерт, — сказала вона. — На цій сцені залишилася частина моєї душі.

Такі ж враження були і в глядачів, пише "20 хвилин".

— Це неможливо передати словами, — каже тернополянка Іванна Мазепа (65 р.). — Я надзвичайно задоволена, що потрапила на її виступ. Це був справжній солідний концерт для солідної публіки із солідною співачкою. Не те що всякі там танці у майках.

 


На півтори години запізнилася на концерт до Тернополя Тамара Гвердцителі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі