Орест Муц залишає Партію Регіонів

Нещодавно в тернопільських ЗМІ з'явилася інформація про те, що обласна організація Партії регіонів переїхала у нове приміщення. Хоча раніше осередок цієї політсили використовув декілька кімнат на 3-4 поверхах за адресою вул.Сагайдачного, 1.

Старе приміщення належить на праві приватної власності підприємству ТРК "Тернопіль", власником якого є народний депутат Орест Муц або наближені до нього особи.

Ще раніше в ЗМІ з'явилась інформація про те, що Орест Павлович "присвоїв" інтернет-сайт обласної організації Партії регіонів.

І от нещодавно «ТТ» з власних джерел вдалося дізнатися, що пан Орко (як його часом називають в середовищі тернопільських політиків) має намір взагалі відмовитися від членства в пропрезидентській партії і навіть вже написав заяву про вихід.

Кажуть, що він не впевнений в тому, що стане висуванцем саме від Партії Регіонів, а з іншого боку рейтинг провладної політичної сили  на Тернопіллі бажає кращого.

Свідченням цьому є публікації, які з'явились минулого тижня в окремих тернопільських газетах, де пан Муц активно розкручує новий політичний проект - "Представництво Тернопільщини". Та й на своєму сайті пан Муц дуже активно почав рекламувати свій проект.

Зазначимо, що за попередньою інформацією, Орест Муц розраховував ще раз стати нардепом у "північному" окрузі, на який заступник Хоптяна вже «сватає» банкіра В.Клименка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі