У Тернополі збили собаку і залишили помирати (фото)

«Збили собаку на вул. Карпенка 6. Рана кровить. Дуже прошу когось допомогти, бо сама з маленькою дитиною вдома. Не можу вийти. Вона дуже жалісно скулить», – написала Оля Мильна у групі «Від Тарнополя до Тернополя».

У соцмережі тернополяни повідомляють, що водій збив собаку і втік. Врятували тварину перехожі. Вони зателефонували до волонтерів. «Найгірше те, що собака не підпускала до себе, хотіла вкусити, бо дуже була налякана», – пишуть очевидці. 

«Телефонували в «Ноїв Ковчег». Сказали, що собаку вже забрали. Велике дякую цим людям за їхню доброту та чуйність», – написали тернополяни. 

За словами волонтерів, собака вже проходить лікування. Її стан важкий, але є шанси врятувати тварину.

Нагадаємо! Якщо ви стали свідками подібних ситуацій і самостійно не можете допомогти тварині, ви можете зателефонувати до волонтерів. Контакти можна знайти на сайті  "noivkovcheg.com.ua".

У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 1 У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 1
У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 2 У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 2
У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 3
У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 3
У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 4
У Тернополі збили собаку і залишили помирати (Фото) (фото) - фото 4
Тернопіль збили собаку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі