• Головна
  • Тернопільські радіо та телебачення – одні з найвідповідальніших і найсумлінніших в Україні
14:00, 7 лютого 2012 р.

Тернопільські радіо та телебачення – одні з найвідповідальніших і найсумлінніших в Україні

Тернопільські радіо та телебачення у своїй діяльності за минулий рік порушень не допустили. Та й на фоні усієї країни електронні ЗМІ області – одні з найвідповідальніших і найсумлінніших. Про це заявив представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Тернопільській області Михайло Зубик, підбиваючи підсумки роботи за 2011 рік.

Михайло Зубик: «Є важливий показник для радіоорганізацій, як частка музичних творів українських авторів чи виконавців. Законом передбачено, що вона повинна становити не менше 50%. У принципі, організації цього дотримуються».

Пильнує Нацрада за дотриманням законів України «Про рекламу» і «Про захист суспільної моралі», адже саме на ці порушення найчастіше скаржаться громадяни. Щоправда, тернопільських радіо та телебачення, каже Михайло Зубик, це не стосується. Особливу увагу контролюючий орган у роботі місцевих медіа приділяє програмам для дітей. У цій сфері він має деякі зауваження.

Михайло Зубик: «Якщо якість передач, можна сказати, задовільна для дітей у нашому ефірі, то обсяг поволі, але зменшується. І над цим варто задуматися, оскільки все-таки Національна рада постійно буде тримати в полі зору саме цю проблему».

Минулий рік відзначився початком цифрового телевізійного мовлення в Україні, підкреслив Михайло Зубик. Він зазначив, що до 2015 року наша держава має повністю впровадити цей проект у життя. Основною проблемою є забезпечення можливостей прийому телевізійного сигналу у цифровому форматі. Проте її можливо вирішити, каже представник Нацради. Телевізори мають бути оснащені певним приладами. Малозабезпеченим родинам їх закупить держава.

Михайло Зубик додав, що цифровий формат своїм абонентам уже забезпечують провайдери «Колумбус» та «Колумбус плюс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...