У Тернополі буде Speed dating

Усі самотні, напередодні Дня закоханих, 13 лютого, матимуть нагоду знайти свою половинку або просто поспілкуватись із цікавою людиною. Вечірка відбуватиметься в обласній бібліотеці для молоді і матиме назву Speed dating.

- На початку вечірки експрес-побачень усім учасникам роздають бейджики з іменами і короткою інформацією про них, - розповідає провідний бібліограф Ольга Крива. - А також "картку симпатій". У ній учасники повинні вказати, хто їм найбільше сподобався.

Після цього проводять міні-побачення. На спілкування з кожним учасником відводять 5 хвилин. Після сигналу ведучого чоловіки пересідають за інші столики, тож щоразу формуються нові пари - пише "20 хвилин".

- Всіх учасників поділять на групи відповідно до їхнього віку та інтересів, продовжує Ольга Крива. - Наприкінці вечірки учасники здають анкети із відмітками, хто ж сподобався найбільше. Якщо симпатія виявиться взаємною, то учасники отримають координати один одного. Або ж обміняються телефонами на місці.

Аби стати учасником Speed dating, потрібно попередньо зареєструватися на 2-му поверсі в інформаційному центрі "Вікно в Америку" за адресою: м. Тернопіль, вул. Д.Нечая, 29, тел. 25-97-15.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі