• Головна
  • Майже 5 мільйонів гривень боргують банкам мешканці Тернопільщини
11:30, 8 лютого 2012 р.

Майже 5 мільйонів гривень боргують банкам мешканці Тернопільщини

За 11 місяців минулого року обсяги прострочених кредитів у банках області зменшилися з початку року на 4,8%. Однак, Обсяг вимог установ банків за кредитами, наданими юридичним та фізичним особам області на 1 грудня 2011-го становив 4857,7 млн грн.

Масових звернень колекторів до боржників банків, як це було в столиці, центральних східних областях, у нас не було. Та проблеми з виплатою кредитів мають тепер сотні, якщо не тисячі, тернополян. Ще тисячі людей постраждали в останні роки, бо не могли забрати депозит у банках чи кредитних спілках, як це було у випадках із «Укрпромбанком», «Надра банком», «Родовід банком» та іншими. Досі не повернули свої гроші вкладники кредитної спілки «Християнська злагода» та «Галичини» - пише "20 хвилин".

Щоб надалі люди не потрапляли в фінансові пастки, треба змінювати законодавство, вважає голова Асоціації антиколекторів та правозахисників «Ваша надія» Федір Олексюк.

- Законопроекти про захист прав позичальників у парламенті зареєстрували 1 листопада 2011-го. У Верховній раді майже 120 депутатів мають стосунок до банків, вони не хочуть приймати ті закони. Але «під шумок» вимог МВФ і близьких виборів народні депутати згадають про людей, тож, думаю, закони приймуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...