20 лютого - останній день реєстрації на ЗНО

Понад чотири тисячі абітурієнтів вже зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання. Організатори кажуть, це більше половини майбутніх учасників тестування. Завершиться реєстрація двадцятого лютого.

А ще до п'ятого березня абітурієнти матимуть трохи часу аби при потребі внести зміни у сертифікат чи перелік обраних на тестування предметів. Тих, хто ще не надіслав листа з документами в Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти, організори закликають не зволікати. Документи надіслані після двадцятого лютого не зареєструють.

Найбільше абітурієнтів зареєструвалося на проходження обов'язкового тестування з української мови та літератури. Популярністю серед учасників тестування користуються також історія України, математика, географія та іноземна мова. Понад півтори тисячі зареєструвалися на тестування з біології, а на хімію та фізику -понад півтисячі людей.

Якщо реєстрація пройшла успішно, то протягом трьох тижнів абітурієнт на домашню адресу отримає лист з сертифікатом учасника тестування. Наступний етап - отримання запрошення на зовнішнє незалежне оцінювання. Їх також Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти надсилатиме поштою, але наприкінці квітня - повідомляє TV4.

На усі запитання майбутніх учасників тестування можна отримати відповідь за номером гарячої лінії 43-57-85. Телефонувати можна з дев'ятої до сімнадцятої години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі