На Тернопільщині молодиць згубило маковиння

Не мали жінки клопоту – посіяли мак. Точніше одна подруга виростила дурман-зілля, а інша, аби бути в долі, стала підшуковувати клієнтів на нарковмісне маковиння. Як результат, обидві колишні сусідки мають проблеми із законом.

49-річна жителька Підгаєцького району та 33-річна мешканка Бережаншини колись сусідували. Добрі взаємини та недобрі плани зблизили колишніх сусідок влітку цього року. Молодша подруга насіяла маку, тож домовилися з товаришкою продати дурман і підзаробити трохи. Усе начебто вдавалося – і маковиння дозріло, і зібрали та висушили вдало, але кому продати – жінки ж бо ніколи справ з подібними торгами не мали. Допомогти у пошуках покупця зголосилася жителька Підгаєччини. І одного зимового дня за товаром таки прийшли. Щоправда, працівники міліції. Це була оперативна закупка.

Омріяних грошей молодиці так і не отримали. Зате тепер думати про матеріальне не мають часу, адже голови зайняті іншим – яким буде вирок Феміди, коли кримінальну справу, порушена за статтею 309 Кримінального кодексу України, слідчі передадуть до суду. Законодавством за незаконне виготовлення та зберігання наркотичних речовин передбачено покарання не тільки у вигляді штрафних санкцій чи виправних робіт, а й можливе обмеження чи позбавлення волі на три роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі