У Тернополі депутати авралом шукають нового голову земельної комісії

Депутат Тернопільської міської ради від партії “Батьківщина” Андрій Артимович відмовиться від посади голови земельної комісії. Відповідне зобов’язання він озвучив під час партійної конференції Тернопільської міської організації партії ВО “Батьківщина”, повідомляє Номер один.

Таку вимогу поставив центральний штаб партії для того, щоб не бути відповідальним за можливі корупційні дії чиновників тернопільської мерії. Та, попри гучну заяву, на останній сесії міської ради Артимович не спішив просити депутатів позбавити його такої «смачної» посади. Каже, що для цього потрібен відповідний документ «зверху».

- Та чого ж ви так всі поспішаєте? Для того, щоб я пішов з посади голови земельної комісії, потрібно, щоб прийшло відповідне письмове розпорядження з «мокрою» печаткою з Києва. Тоді я йду з ним на сесію і кажу депутатам, що от прийшло розпорядження від Юлі Тимошенко, яке я не виконати не можу. Прошу вас, шановні депутати, звільнити мене від обов’язків голови. І залишитися просто членом комісії. Вони тоді кажуть, так чи ні. Аби потім не написали, що я такий-сякий поганий і мене вигнали, – розповів у телефонній розмові журналістам «Номер один» Андрій Артимович.

Депутат каже, що, скоріш за все, його долю вирішуватимуть на наступній сесії міськради, тобто орієнтовно через місяць. Варіанта, що депутати залишать його при посаді попри волю партії, навіть не розглядає. Хіба народні обранці зроблять це умисне, заради жарту.

Щоправда, Андрій Артимович за свою жертовність отримав і «пряник». Адже на тій же конференції делегати вдруге обрали його головою партійного осередку.

– Звіт визнали задовільним, оскільки, на переконання більшості присутніх, діяльність голови під час виборчих кампаній та в напрямку партійної роботи була недостатньою. Однак однопартійці надали можливість Андрієві Артимовичу виправити свої помилки і показати кращий результат, – йдеться на офіційному сайті партії.

Що ж стосується крісла головного земельника Тернополя, то зараз уже блукають чутки на тему, хто ж займе «хлібне» місце Артимовича, тим паче, що лікаря за професією  призначили керувати землею міста не просто так, а за вірну службу.

Також не секрет, що «Батьківщина»  отримала цю посаду за вступ до умовної коаліції мера Надала. І, на відміну від інших її учасників, «бютівці» в міській раді поки що виконують умови альянсу чесно. Мабуть, за це пан Артимович і отримав  нещодавно посаду головного лікаря Тернопільської міської дитячої лікарні.

Наразі передбачити важко, кого призначать головою комісії. Та, вочевидь, кандидатура має мати за собою, як мінімум, «шлейф» вірності  міському очільнику…

Андрій Артимович відмовиться від посади голови земельної комісії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі