Тернополянам обіцяють нарешті укласти угоди зі сміттєперевізниками

Уже невдовзі з усіма мешканцями Тернополя буде укладено угоди на вивезення сміття. У цьому запевнив міський голова Сергій Надал. Завдяки угодам тернополяни зможуть вимагати проведення перерахунків, якщо сміття вивозитимуть не з такою періодичністю, як обумовлено договором.

«Угоди будуть заключені зі всіма мешканцями. Наразі тільки питання – чи це зробить безпосередньо перевізник чи обслуговуюча організація-ЖЕК. Але згоден, ці угоди потрібні як мешканцям для захисту своїх прав, так і перевізникам, бо для них це гарантія надходження оплати», – каже мер.

Він також запевнив, що вперше чує про будівництв біля Теребовлі сміттєпероробного заводу.

«Якщо буде працювати завод, який відповідатиме всім вимогам, матиме земельні ділянку і дозвіл на всі ці речі, і буде пропозиція, яка влаштовуватиме нас по тарифах,  – ми тоді розглядатимемо. Але про те, що будується якийсь завод і він невдовзі почне працювати – я від вас чую вперше», – сказав Сергій Надал.

За його даними, міська рада зараз працює над двома проектами щодо будівництва сміттєпереробних заводів. По одному заводу наразі розроблена технічна документація, по другому, який планується збудувати в рамках програми «Чисте місто», на березень готують техніко-економічне обґрунтування, весною всі подані дані вивчатимуть експерти.

При цьому земельної ділянки, де б можна було розмістити такий завод, досі не виділено.

«Зараз над цим працюємо, є сприяння облдержадміністрації. Є технічні і екологічні питання, які потрібно вирішувати. Щоб сказати, що в мене є підписаний державний акт на землю, – дійсно його немає. Але зараз усе в процесі», – запевнив міський голова.

Нагадаємо, минулого тижня у селі Плебанівка керівники ПП “Катруб”  Богдан Буртак презентував завод, який будує його підприємство. За його даними, завод готовий на 80%.

Нещодавно ПП «Катруб» витіснили з ринку вивезення сміття у Тернополі. Керівники підприємства вважається наближеним до колишнього мера Романа Заставного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі