У Тернополі на великих зупинках пропонують зробити місце для кожного окремого маршруту

На зупинках, де багато автобусів одночасно роблять висадку і посадку пасажирів (вокзали, ринок тощо), варто встановити відповідні інформаційні знаки з номерами маршрутів.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав громадський активіст, поет Олег Герман.

"Це дозволить у визначених місцях людям займати чергу на посадку потрібних автобусів до їх прибуття, а водіям автобусів чітко під’їжджати до відповідних знаків", – написав Герман.

Своїми пропозиціями він поділився після участі і засіданні депутатської комісії міської ради, на якому емоційно обговорювали його допис про шансон у тернопільських маршрутках.

Олег Герман також пропонує обладнати маршрутки пристроями, які б відтворювали уже записану музику незалежно від водія.

"Всі автобуси слід обладнати приладами для автоматичного оголошення зупинок, та (при позитивному вирішенні) відтворення музики із електронних носіїв, на яких записано музичні композиції (класика, народна і сучасна українська музика та пісні) із метою створення позитивного настрою у пасажирів та відкриття й плекання поваги й любові до української культури.

До речі, це вимагає відповідальної та професійної праці, а не «силосування» музичних творів. Результат послужить створенню у салоні аури поваги, уваги і настрою, а не дратування, обурення та психологічної агресії. З цією метою слід залучити до співпраці науковців та студентів мистецького факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Логічно, що за цією темою на черзі стане проблема формування репертуару музичних виконавців у закладах харчування та виховання естетичного смаку у замовників", – написав Олег Герман.

музика в тернопільських маршрутках
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі