Малолітня циганка розповіла, як її у Тернополі заставляють заробляти гроші для батьків-пияків

Малолітню циганку Анжелу батьки заставляють жебракувати в Тернополі.

У разі, якщо вона не виконує план, дитину б’ють і не годують.

Про це у листі, надісланому на електронну адресу нашого видання, написала читачка, яка побажала залишитися неназваною.

«Вчора в маршрутці я зустріла дівчинку-циганочку, попрошайку. Звичайна історія: заходить дитина в маршрутку, просить гроші, молиться, дехто їй дає по пару копійок. І ніхто не цікавиться її долею, кому і на що вона відносить свої заробітки, чому в холодну погоду одягнена в одну кофтину!!! Всім по-барабану! Дали гривню - зробили милостиню і все!

А насправді таким дітям потрібна зовсім інша допомога! Дівчинка (Анжела) розповіла мені, що просити її заставляють мама і тато. Гроші вони витрачають на велику кількість спиртних напоїв. Дівчинку, як і її братиків і сестричку,  не годують!

Б'ють за те, що заробила мало грошей (позавчора вона заробила 150 грн, а мала принести 500(!), то її так побили, що на голові рана, ніби від сокири!). Я, взагалі, дивуюсь як вона там вижила! Живуть вони десь в палатці в посадці біля автовокзалу, дитина спить на землі без теплого одягу, подушки, ковдри(!) і в морози така ж ситуація.

Анжела вже була у притулку і згадує його з усмішкою та радістю, дуже би хотіла туди повернутись! Її мама забрала звідти, щоб використовувати, як засіб заробляння грошей, а дитина, не знаючи своїх прав, без супротиву підкоряється своїй жорстокій мамі», – написала читачка.

Вона розповіла, що спільно з новою поліцією доставила дитину до обласного притулку, де дівчинку одягнули, зігріли, нагодували.

«Там їй будуть давати освіту та любов. Дуже вас прошу, не будьте байдужими! Коли бачите таких діток, поговоріть з ними, розкажіть їм про їхні права, що можна жити інакше і що є таке місце, де їм буде тепло і де їм не доведеться жебракувати. І, головне, що їх не будуть жорстоко бити батьки», – закликає жінка в листі.

Малолітня циганка розповіла, як її заставляють заробляти для баткьів-пияків (фото) - фото 1
Малолітня циганка розповіла, як її заставляють заробляти для баткьів-пияків (фото) - фото 1
Малолітню циганку Анжелу батьки заставляють жебракувати в Тернополі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі