Від 6 до 16 людей щодня звертається до тернопільського травмпункту

Так повелося, що у зимовий період настає «гаряча» пора для травматологів. Щодня травматологічне відділення тернопільської лікарні швидкої допомоги поповнюється новими пацієнтами. Хоча, як запевняються лікарі, у порівнянні із минулими роками, так звані «сезонні» переломи фіксуються рідше.

– Від 6 до 16 людей щодня звертається у травмпункт нашої лікарні. Із них, 2-3 підлягають госпіталізації та оперативному лікуванню. Чіткого збільшення травматизму пов’язаного із слизькими вулицями немає. У порівнянні з минулим роком навіть є зменшення. Бували такі випадки, коли щодня зверталося 30-40 хворих тільки з вуличними травмами, – розповів завідуючий травматологічним відділенням лікарні швидкої допомоги Борис Майка.

Найпоширенішими травмами взимку є переломи.

Найчастіше травми трапляються гомілково-ступневих суглобів, переломи, вивихи. Йде підвертання ноги і ламаються кісточки, або підвивих, або рвуться м’язи і так далі. А також – переломи кісток верхніх кінцівок, додав Борис Майка.

На щастя, цієї зими, як, до речі, і у попередні роки, у Тернополі не було зафіксовано жодного летального випадку спричиненого «зимовим» травматизмом, повідомляє За Збручем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі