Тернопільський ізолятор тимчасового тримання в аварійному стані?

Прокуратура м. Тернополя провела перевірки додержання вимог законодавства щодо захисту конституційних прав громадян при триманні в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, ізоляторі тимчасового тримання Тернопільського МВ УМВС України в області.

Перевірки виявили неодинокі порушення вимог Конституції України, Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Про міліцію», іншого національного законодавства та міжнародних норм і стандартів у діяльності органів внутрішніх справ на цьому напрямі роботи.

З’ясовано, що ізолятор тимчасового тримання Тернопільського МВ УМВС України в області потребує поновлення речового майна та ремонту. Також необхідно підвищити рівень медичного обслуговування осіб, які утримуються у спеціальних установах внутрішніх справ м. Тернополя - пише "Номер один".

Фахівці засвідчили і неналежний стан протипожежної безпеки кімнат для затриманих та доставлених чергових частин, ІТТ та спецприймальника.

За наслідками перевірки прокуратурою м. Тернополя внесено подання начальнику Тернопільського МВ УМВС України в області з вимогою усунути порушення вимог законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі