У відомого українського письменника в Тернополі поцупили сумку

Володимир Лис презентував новий роман. Відомий український журналіст, письменник і драматург Володимир Лис завітав до Тернополя, щоб представити свій новий, одинадцятий роман “Іван і Чорна Пантера”, й відразу потрапив у халепу

Цей візит для автора, який вже не раз бував у нашому місті, розпочався з не дуже приємної пригоди — на залізничному вокзалі у нього поцупили сумку з книжками та особистими речами. Виглядає, що письменник до цього поставився по-філософськи, і на презентації у книгарні „Є” навіть пожартував: десь додається, десь віднімається, раз щось вкрали, то це — до якоїсь літературної премії.

У новому творі йдеться про взаємини парубка Івана з села Кукурічки із всесвітньо відомою чорношкірою супермоделлю Таумі Ремпбел. Побачивши фото Таумі на сторінці модного журналу, головний герой закохується і докладає усіх зусиль, щоб вона потрапила в його село.

Як зазначає сам письменник, у нього був задум показати, як у невеличку подільську провінцію приїжджає супермодель і що з того вийшло, а заразом порівняти події, що відбуваються в Україні, Америці й на Гаїті. Найважливіше для нього — емоції, почуття та душевні переживання героїв.

На презентації Володимир Лис чимало розповідав про себе. Його дружина — також письменниця. Писати прозу (а вона, на думку пана Лиса, обов’язково має бути сюжетною) — це для нього і робота, і відпочинок , і хобі водночас: де б не був, за будь-якої погоди готовий писати й, не приховує, — отримувати від цього колосальне задоволення. У найближчому майбутньому пан Володимир мріє написати про свій рідний хутір Кусий, що поблизу села Згорани на Волині. Із журналістикою ніяк не наважиться розпрощатися, а от з популярними колись прогнозами погоди від Володимира Лиса вирішив „зав’язати”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі