Фірташ на Тернопільщині збудує найбільшу в Західній Україні теплицю

Перебуваючи в Заліщицькому районі голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян разом із головою Федерації роботодавців України Дмитром Васильовичем Фірташом та головою Чернівецької облдержадміністрації Михайлом Папієвим заклали капсулу під будівництво сучасного тепличного комплексу.

Нове господарство загальною площею 10 гектарів має розпочати роботу восени 2012 року і вирощуватиме щороку 4 тис. тонн помідорів і 1 тис. 550 тонн перцю.

До складу комплексу входить: теплиця з вирощення розсади потужністю 8,1 млн. саджанців на рік, цех для зберігання та пакування продукції.

Також підприємство зможе виготовляти та випускати консерви помідорів та перцю.

За площею та потужністю цей комплекс буде найбільшим на Західній Україні та увійде у п’ятірку найбільш потужних господарств України.

Наразі тривають роботи з підготовки будівельного майданчика. Після завершення земляних робіт понад 300 фахівців розпочнуть закладати фундамент тепличного комплексу, спорудження насосної станції для подачі води, підведення зовнішніх мереж електро та газопостачання, котельні, інженерного блоку, господарсько-побутового приміщення та безпосередньо самих теплиць.

Введення в експлуатацію тепличного комплексу дозволить створити 150 нових робочих місць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі