
14:45, 21 березня 2016 р.
У Тернополі капітально відремонтували старий тролейбус
П’ять тролейбусів капітально відремонтує у 2016 році КП «Тернопільелектротранс». Як розповідає директор цього підприємства Андрій Мастюх, уже з 18 березня перший відремонтований тролейбус розпочне курсувати маршрутною мережею Тернополя.
Зазначимо, що також у 2016 році у Тернополі збудують нову тролейбусну лінію, яка сполучатиме мікрорайон «Аляска» та масив «Дружба», а також заплановано придбати 10 нових великогабаритних тролейбусів.
- Цього року у наших планах провести капітальний ремонт п’яти таких транспортних одиниць, на що уже виділено відповідні кошти із міського бюджету, - каже Андрій Мастюх. - Цього року ми завершили капітальний ремонт наразі одного тролейбуса, який пройшов «обкатку» і уже з 18 березня буде курсувати містом. Далі приступимо до ремонту інших тролейбусів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:38, 12 травня
11:53, 16 травня
19
16:40, Вчора
77
live comments feed...
Коментарі