Фірташ приїхав на Тернопільщину кортежем у понад півмільйона доларів (фото)

Відомого українського мільярдера Дмитра Фірташа на малу батьківщину (с.Синьків Заліщицього району), яку він відвідав 9 лютого, доставив кортеж з п’яти машин вартістю понад півмільйона доларів.

"Упряжка" бізнесмена складалася з п’яти авто: двох Mercedes - Benz G-класу, Chevrolet  Tahoe та двох Volkswagen  Multivan. Щодо перших двох, то їхня вартість становить близько двохсот тисяч доларів за кожну. В одному із "кубиків" (так називають Mercedes G-класу) їхав сам пан Фірташ. Chevrolet  та Volkswagen трохи уступають у ціні  Mercedes – близько 100 тисяч за кожну. Також українського мільярдера супроводжувало більше десятка осіб охорони.

Того дня Дмитро Васильович відвідав соціальні об’єкти, які реконструюються за його кошти, заклав камінь під будівництво тепличного комплексу та провів зустріч з високопосадовцями Тернопільщини.

Швидке та безпечне пересування дорогами області бізнесмену забезпечили працівники ДАІ. Їхні пости перебували на дорозі у напрямку з міста Заліщики до село Синьків. До речі, в районному центрі до кортежу пана Фірташа приєдналось понад два десятка автомобілів з чиновниками, серед яких голова ОДА з заступниками, начальники управлінь ОДА, голови РДА, та міські голови. Такої кількості іномарок, серед яких здебільшого позашляховики Toyota Land Cruiser, тамтешні села, мабуть, ще не бачили, люди виходили на вулицю, аби подивитись, що відбувається.

Виявилось, чиновники з’їхались на нараду за участю відомого інвестора та мецената. Щоправда, сам пан Фірташ "програмою" був здивований, пише Номер один. Він заявив, що їхав додому відпочити та провідати рідних і тільки дорогою у рідні краї дізнався, що на нього тут багато планів.

Фірташ приїхав на Тернопільщину кортежем у понад півмільйона доларів (фото), фото-1
Фірташ приїхав на Тернопільщину кортежем у понад півмільйона доларів (фото), фото-2
Фірташ приїхав на Тернопільщину кортежем у понад півмільйона доларів (фото), фото-3
Фірташ приїхав на Тернопільщину кортежем у понад півмільйона доларів (фото), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі