• Головна
  • В тернопільських парках з'явилися збоченці
18:30, 22 березня 2016 р.

В тернопільських парках з'явилися збоченці

З настанням весни у парках з’являються не лише первоцвіти, а й чоловіки, ласі до жіночої уваги.

Сьогодні, 21 березня, у гідропарку «Топільче» трапився інцидент – двоє студенток поверталися з навчання і помітили підозрілого чоловіка, який йшов позаду. Про це пише teren.in.ua

«Ми проходили через парк, зі сторони озера. Вирішивши скоротити дорогу попри джерельце, де мозаїкою викладена стежка, помітили підозрілого мужчину», – розповідає студентка Олеся.

Чоловік у спортивній формі йшов повільно позаду дівчат. Спершу вдавав ніби заправляється, а потім обійшов їх та зупинився біля джерела.

«Він не просто стояв над джерелом, а задовольняв свої фізичні потреби», – доповнює подруга Олесі. – Я не розгубилася і зателефонувала у поліцію, де мені сказали, що на місце інциденту виїхав патруль».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #збоченці #парк
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення