Тернопільське дербі не відбудеться – "Нива" припиняє виступи у чемпіонаті

Після засідання Ради ліг 22 березня до ПФЛ надійшов офіційний лист від тернополян із заявою про неможливість проведення першого матчу весняної частини змагань.

Таким чином, згідно із Дисциплінарними правилами ФФУ команду буде знято зі змагань через другу неявку на матчі чемпіонату України сезону 2015/16, повідомляє Спорт Тернопільщини.

Зважаючи на те, що Нива зіграла більш як половину календарних матчів, суперникам команди Бадла в усіх поєдинках весняної частини сезону буде зараховано технічну перемогу.

Незадовго до отримання листа президент ПФЛ Сергій Макаров, коментуючи ситуацію, в якій опинилася команда, повідомляв, що майбутнє "Ниви" - в суцільному  тумані, інформує Терикон.

"На жаль, ситуація там непроста. Від цього клубу навіть на засідання Ради ліг ніхто не з'явився. А на наш запит в "Ниві" відповіли досить обтічно. У Тернополі всі питання радять відсилати господареві клубу, а це одна з кіпрських компаній. Разом з тим, ніяких офіційних документів про зняття команди з чемпіонату або навіть про те, що вона буде грати далі, немає. Подивимося, як буде розвиватися ситуація. Вже в суботу «Нива" повинна зіграти з "Тернополем", ось після цієї гри і можна буде говорити про долю цієї команди більш предметно», – сказав Макаров.

Нагадаємо, проблеми у «Ниви» проявилися наприкінці минулого року, коли команда через брак фінансів навіть не виїхала на один з матчів.

Врешті команду розпустили. Варіантів порятунку клубу від краху є кілька, однак як складеться доля команди невідомо.

У ПФЛ немає жодної інформації про те чи продовжить виступи тернопільська «Нива»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі