На Тернопільщині рятувальники підготувались до проходження льодоходу

З метою проведення підготовчих заходів щодо захисту гідротехнічних та мостових споруд під час проходження льодоходу фахівцями Управління МНС України в Тернопільській області, спільно із обласною Службою автомобільних доріг, проведено рекогносцировку місць, що прогнозуються як особливо небезпечні.

У селах Сосулівка, Мишівці, Улашківці Чортківського, Лисівці Заліщицького та Окопи Борщівського районів в минулі роки вже проводилися вибухові роботи по підриву льоду. Тому саме по цих місцях 9 лютого виїхала робоча група до складу якої, крім рятувальників, увійшли посадові особи, що відповідають за експлуатацію даних мостів. За підсумками проведеної рекогносцировки фахівцями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС розроблені паспорти ведення вибухових робіт, окремо для кожної мостової споруди.

Роботи проводились під керівництвом заступника начальника Управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту полковника служби цивільного захисту Андрія Ковбасюка.

На Тернопільщині рятувальники підготувались до проходження льодоходу, фото-1
На Тернопільщині рятувальники підготувались до проходження льодоходу, фото-2
На Тернопільщині рятувальники підготувались до проходження льодоходу, фото-3
На Тернопільщині рятувальники підготувались до проходження льодоходу, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі