У Тернополі буде безкоштовна стоматклініка

Уже через рік планується відкриття безкоштовної стоматологічної клініки на вулиці Пирогова. На добудову і ремон будівлі планується витратити понад 4 мільйони гривень.

Цьому передувала доволі цікава історія. Будівля до 2000 р. належала лікарні, потім її передали у власність медуніверситету, який спочатку планував облаштувати у приміщенні бібліотеку. Проте згодом в університеті розробили проект, згідно якого тут мала бути клініка з геронтологічним відділенням. Повністю всі ремонтно-будівельні роботи там закінчать у 2013 р. І запрацює там... стоматологічний центр. Обіцяють, що послуги він надаватиме безкоштовно.

- У приміщенні будівлі планується розміщення стоматологічного центру, що буде базою для двох кафедр стоматологічного факультету, - повідомив проректор медакадемії Олег Слабий. - У центрі силами працівників університету на безоплатній основі будуть надавати стоматологічну допомогу жителям Тернополя, у чому на сьогоднішній день є гостра потреба.

Тож, якщо задум, на відміну від попередніх, реалізують, тернополяни зможуть на халяву лікувати зуби, а студенти матимуть де навчатись - пише “20 хвилин” .

До речі, на добудову та ремонт будівлі, де працюватиме стоматологічний центр, університет витратить понад 4 млн грн. Роботи здійснює ВАТ “Тернопільбуд”. Вартість його послуг, як повідомили в медзакладі, найприйнятніша з-поміж пропозицій, які надійшли на тендерне оголошення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі