На Тернопільщині опозиція почала інтриги одразу після об'єднання

Щойно підписавши угоду про спільні дії на Тернопільщині, "свободівці", "бютівці" та члени "Фронту Змін" не порозумілися під час голосування за голову райради в одному з найбільших райцентрів області – Чортків. Частина опозиціонерів під час таємного голосування підтримала провладного кандидата, який в результаті переміг.

"Я зараз не хотів би говорити нічого поганого на адресу депутатів "Фронту Змін", бо домовлялися не критикувати один-одного. Не можна навіть довести, що вони підтримали провладну кандидатуру, бо голосування було таємним. Але ж всі чудово знають, хто як голосував. За кандидата, висунотого "Батьківщиною" проголосувало 28 депутатів: представники "Батьківщини" та "Свободи". За провладного кандидата, натомість, було 56 голосів", - розповів заступник голови обласної організації партії "Батьківщина" Володимир Бойко.

Однак голова Тернопільського обласного осередку "Фронту Змін" Любов Гринчишиназаявляє, що її однопартійці не зрадили підписаної угоди і таки підтримала кандидата від "Батьківщини".

"Дивна арифметика – якщо додати голоси депутатів "Батьківщини" і "Свободи", то вже мало б вийти більше 28. А ще ж наших п'ятеро. Виходить, що "Батьківщина" висунула кандидата, якого навіть не всі однопартійці підтримали. Я думаю, в цьому випадку до висунення кандидатури потрібно було підходити відповідальніше", - заявила Гринчишина.

В той же час Гринчишина зазначила, що обраного голову райради Володимира Залущука не можна вважати провладним. Адже він вважається представником "Нашої України".

Нагадаємо,6 лютого в Тернополі представники ВО "Свобода", "Фронту Змін" та "Батьківщини" підписали угоду про співпрацю та спільну боротьбу на повалення чинного режиму.
Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі