Завтра в Україні пророкують землетрус

Днями в обласному центрі люди побачили на стовпах нові “пророцтва” про землетрус руйнівної сили у лютому. Шкільний вчитель з Тернопільської області, який оголосив себе пророком, поширює власне передбачення про можливий землетрус в Україні.

На листівках вказана дата, 14 лютого 2012, години катастрофи та навіть сайт в Інтернеті, на якому можна знайти детальнішу інформацію.

На зазначеному в оголошенні сайті так званого пророка Георгія–Ілії вказано, що цей чоловік називає себе покликаним пророкувати події перед кінцем світу. Також там повідомляється: дата землетрусу не випадкова, адже саме цього числа померла його мама.
— Такі пророцтва є чистої води нісенітниця, — зауважує кандидат богословських наук, завідувач кафедри богослів’я духовної семінарії протоієрей Сергій Лучанін. — Річ у тім, що дар передбачення мали пророки та апостоли. Сьогодні маємо довіряти прогнозам  обсерваторій та іншим офіційним даним.

Священик каже, що такі пророцтва ніщо інше як пустий пафос, адже як мінімум протягом двох століть таких прогнозів було чимало — і жоден із них не збувся. Коли ж віруюча людина натрапить на подібне повідомлення, то може про себе промовити молитву: “Нехай не моя воля буде, Господи, а Твоя, як хочеш Ти. Амінь”.

А у головному управлінні МНС у Тернопільській області стверджують, що жодної інформації про можливий землетрус до них не надходило.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі