У Тернополі пікетують обласну прокуратуру

Пікет обласної прокуратури проводять активісти Тернополя, виступаючи за відставку Генпрокурора і протестуючи проти того, що більшість обласних прокурорів підписало лист на підтримку діючого Генпрокурора Віктора Шокіна.

Пікетувальники переконані, що така позиція свідчить про прогнилу корупційну систему в прокуратурі, яка спрямована на взаємоприкриття корупціонерів та ставить під сумнів діяльність цього органу.

Тернопільські активісти на плакатах засвідчують підтримку змінам та особі прокурора Одеської області і заступника Шокіна Давіда Сакварелідзе.

Аналогічна акція проходить під Адміністрацією президента, де пікетувальники домагаються відставки Генпрокурора Віктора Шокіна та проведення відкритого конкурсу на цю посаду.

У Тернополі багатьох активістів обурує той факт, що Шокін, який прикриває «діамантових прокурорів», вирішив залишитися на посаді.

При цьому хоче використати лист на його підтримку, який підписали керівники більшості обласних прокуратур. Про даний лист стало відомо Українській правді.

Прокурори у листі висловили "обурення" закликом Сакварелідзе до акції протесту під стінами ГПУ, назвавши їх тиском на працівників відомства.

У Тернополі пікетують обласну прокуратуру
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі