Вода в Тернополі подорожчає на 25-30 коп., але проблеми у водоканалу залишаться

У Тернополі з березня тарифи на воду зростуть на 25-30 коп. Як розповів міський голова Тернополя Сергій Надал, зумовлено це рішенням Національної комісії з питань регулювання тарифів.

«Комісія підвищила тарифи по всій Україні – від 5 до 15%. Для Тернополя тариф зросте на 10 коп. за кубометр води і на 15 коп. за стоки.  Це звісно не вирішить проблеми водоканалу, але дасть додатково підприємству 150 тис. грн. у рік», – зазначив мер.

Нагадаємо, минулого року КП «Тернопільводоканал» виступив з ініціативою підвищення тарифів на водопостачання на 37% з 5,18 до 7,1 грн./м куб, оскільки чинні тарифи є нерентабельні. Свої розрахунки підприємство подало в Національну комісії з питань регулювання комунальних тарифів.

«Комісія з політичних мотивів довгий час не розглядала це звернення. Але оскільки у водоканалів зростає заборгованість перед енергетиками, то врешті решт тарифи  частково підняли. Цей ріст дозволить частково компенсувати заборгованість перед енергетиками», – каже Сергій Надал.

Він також додав, що аби зменшити збитки водоканалу мерія прийняла рішення звільнили підприємство від сплати податку на землю.

Минулого року через невідповідність тарифів керівництво КП «Тернопільводоканал» прогнозувало збитки за 2011 рік на рівні 4 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі